Voit käyttää haussa asteriskia *
Salasana unohtunut?

CQ Gold Chip Leaguer
RotuQuarter HorseSukupuoliruunaReknro752012005472596
AQHA 5472596
Syntynyt2.3.2012MaaRuotsiEmälinja
SäkäVärirnvkk, sma sekaväriset jouhet llsi sieraimissa mtplät ahv oej psk rmtpliä kjjko mtj ksk rmtpliä kjkot
KasvattajaEriksson Anna, Töreboda, Ruotsi
SiirtohistoriaRuotsi > Suomi (2013)
JälkeläisluokkaJälkeläisetEi jälkeläisiä
Muuta
Onko tiedoissa puutteita tai korjattavaa? Jätä palaute
Ima Prime Time
AQHA 3405816
rn s. 1995

qh
Zips Chocolate Chip AQHA 2302598
rn 150 cm s. 1985 USA

qh
Zippo Pine Bar AQHA 617456
prt s. 1969 USA
Zippo Pat Bars AQHA 409541
rt s. 1964 USA
Three Bars AQHA T65983 xx rt s. 1940†
Leo Pat AQHA 87758 prt s. 1949
Dollie Pine AQHA 147949
rt s. 1960
Poco Pine AQHA 44523 rn s. 1954
Hobo Sue AQHA 83241 rn s. 1951
Fancy Blue Chip AQHA 561121
rn s. 1968 USA
Custus Jaguar AQHA 347404
rn s. 1964 USA
Jaguar AQHA 46483 rn s. 1952
Leo Dale AQHA 20428 rt s. 1947
Irene 3 AQHA 38785
rn s. 1951 USA
Chuck Wagon W AQHA 14069 rn s. 1946
Linda AQHA 5367 km s. 1940
Ima Triples Image AQHA 1464274
s. 1978

qh
Triple's Image AQHA 604754
rt s. 1969 USA
Triple Chick AQHA 72953
mrn s. 1955 USA
Three Bars AQHA T65983 xx rt s. 1940†
Chicado V AQHA 29689 mrn s. 1950
Phfft AQHA 58995
rt s. 1954 USA
Leo AQHA 1335 prt s. 1940†
Sue Hancock Krohn AQHA 150192
Meisen Doll AQHA 0398299
s. 1965
  
 
  
 
Mac Mercy Leaguer
AQHA 4438588
rnvkk s. 2003 SWE

qh
Docs Leaguer AQHA 3275400
rnvkk s. 1994 NLD

qh
Kay Cee Leaguer AQHA 2777474
rn s. 1987
Im A Big Leaguer AQHA 2696628
rt s. 1982 USA
Barpasser AQHA 683215 rt s. 1970
Johannis AQHA 2688699 rt s. 1971
Pretty Pine Lee AQHA 1143790
rn s. 1975
Jay's Poco Pine AQHA 339167
Susie Bix AQHA 223441
Docs Golden Melody AQHA 2417461
Docs Melody First AQHA 1356678
rt s. 1978
Doc's Melody AQHA 1031413
Troubled Sunset AQHA 1053261
Hard To Get Gold AQHA 1467771
Hard To Get Seal AQHA 1005117
Terrific Gal AQHA 1164537
Gators Mercedes AQHA 3438439
prt s. 1996 DEU

qh
Gator Snappen Lad AQHA 3121400
prt s. 1992 USA
Coosa Lad AQHA 2719979
rt s. 1988 USA
Coosa AQHA 1868917 rt s. 1982
Johnette Skip AQHA 1174126 rn s. 1976
Sugar Pine Sabre AQHA 2615779
Zippo Pine Bar AQHA 617456 prt s. 1969†
Hide An Wait AQHA 1080183
Mercedes McReynolds AQHA 2854194
m s. 1989
Mr Mac Reynolds AQHA 1162453
m s. 1976
Boston Mac AQHA 534894 m s. 1968
Fancy Reynolds AQHA 711104
Rocking A's Poco AQHA 1050274
hkko s. 1974
Preston King AQHA 188382
Miss Poco Lamoc AQHA 301914 hkko s. 1963
CQ Gold Chip Leaguer
3/2012
CQ Gold Chip Leaguer
2/2013
CQ Gold Chip Leaguer
6/2013
CQ Gold Chip Leaguer
6/2013
CQ Gold Chip Leaguer
11/2013
CQ Gold Chip Leaguer
11/2013
CQ Gold Chip Leaguer
8/2015
CQ Gold Chip Leaguer
8/2015
CQ Gold Chip Leaguer
8/2015
CQ Gold Chip Leaguer
4.6.2016
CQ Gold Chip Leaguer
4.6.2016
CQ Gold Chip Leaguer
4.6.2016
Lisää tälle kuva...
Lisää tälle kuva...
Kaikki kuvat (16 kpl)