Voit käyttää haussa asteriskia *
Salasana unohtunut?

Gala / Гала (ex. Galatea)
RotuVenäläinen ravihevonenSukupuolitammaReknroSF-80
kilp. 57
Syntynyt11.3.1960MaaNeuvostoliittoEmälinja
SäkäVärimkm
KasvattajaSlimskin Siittola nro 15, NeuvostoliittoOmistajaPohjola Maria, Helsinki, Suomi
Ennätykset22,6aly-25,8lyStartitVoitto- ja sija%Voittosumma1 055 EUR
SiirtohistoriaNeuvostoliitto > Suomi ()
JälkeläisluokkaJälkeläiset8 jälkeläistä
Muuta
Jalostusarvostelut

PäivämääräPaikkaPalkintoPisteetSäkäk.Lautask. 
BKantakirjaustiedot
Saavutuksia (1 kpl)
1963Lämminveristen Suomi-Derby / Nuorten suurravit (1.)
Onko tiedoissa puutteita tai korjattavaa? Jätä palaute
Laskovyj
SU-07009
m s. 1950 SUN
20,3
ven
Lunatik SU-03565
m 161 cm s. 1931 SUN
22,1
ven
Nalim RU-0596
22,9 m 154 cm s. 1913 RUS
Magnat RU-0525
22,1 m s. 1905 RUS
Baron Rogers US-26350 20,6 mrn s. 1890
Molodostj s. 1892
Nochka II RU-731
m 149 cm s. 1908 RUS
Samozvanets RU-950 33,5 rn s. 1891
Nochka m s. 1883
Legenda SU-01952
28,4 m 158 cm s. 1925 SUN
John McKerron RU-0299
21,4 mrn s. 1912 RUS
Garry McKerron 29,6 rn s. 1902
Sirena trn s. 1903
Lady Douglas RU-0586
32,6 km s. 1918 RUS
Bob Douglas SU-0125 17,4 km s. 1904
Legenda s. 1904
Anapa SU-05369
mrn s. 1937 SUN
48,1
ven
Petushok SU-02066
17,2 m 155 cm s. 1924 SUN
Trepet RU-0836
26,0 rn 153 cm s. 1908 RUS
Wilburn M US-29017 23,5 rn s. 1892
Tjaga rn s. 1901
Prelestj SU-0884
25,9 mrn 153 cm s. 1915 RUS
Baron del Ray SU-090 21,7 trn 154 cm s. 1905
Persijanka rn s. 1894
Aviatsija SU-02266
28,2 km s. 1930 SUN
Trepach RU-0835
19,8 km s. 1919 SUN
Trepet RU-0836 26,0 rn 153 cm s. 1908
Britva 27,3 km s. 1906
Afrodita RU-080
km s. 1915 RUS
Vertoprah RU-0187 m s. 1905
Ada
Gusynja
SU-010984
s. 1950 SUN
23,8
ven
Guron SU-04975
km s. 1937 SUN
21,4
ven
Gedzj SU-02932
23,5 rn s. 1929 SUN
Gazavat SU-0223
22,9 km s. 1914 RUS
Bob Douglas SU-0125 17,4 km s. 1904
Grafinja Rogers 30,6 m s. 1901
Ljubeznaja RU-0612
29,6 m s. 1919 RUS
Guy Bingen US-1749 22,3 trn s. 1903
Lapochka rn s. 1911
Gyshpanka SU-03386
30,4 s. 1931 SUN
Giljdejets RU-0242
21,9 rn s. 1919 RUS
Guy Bingen US-1749 22,3 trn s. 1903
Pobeda - km s. 1903
Mistriss SU-02092
40,1 km s. 1922 SUN
Zloj Rok SU-322 27,9 km s. 1913
Mechta RU-0686 36,5 rn 155 cm s. 1918
Smelaja SU-07572
s. 1938 SUN

ven
Zamorskoe Chudo SU-01536
20,1 rn s. 1924 SUN
Balagur SU-070
23,4 rn s. 1911 RUS
General Forrest US-32770 20,0 rn s. 1898
Indija - m s. 1893
Zamorskaja Krasotka RU-0400
27,1 rt s. 1913 RUS
Cresceus US-26217 16,0 rt s. 1894†
Zernj - rn s. 1903
Sopernitsa SU-04905
24,8 km s. 1930 SUN
Tresk SU-0839
26,0 km s. 1915 RUS
Bob Douglas SU-0125 17,4 km s. 1904
Tajna RU-01052 27,3 m s. 1902
Salomeja SU-02410
26,7 m s. 1922 SUN
Tiran RU-0825 21,5 s. 1910
Saltanovka RU-0988 24,8ly km s. 1912
Lisää tälle kuva...
Lisää tälle kuva...