Voit käyttää haussa asteriskia *
Salasana unohtunut?

Gondola
RotuLämminverinen ravihevonenSukupuolitammaReknroSF-768
kilp. 1392
Syntynyt28.5.1969MaaSuomiEmälinja
SäkäVäriprt, iti, otj vsk & vko
KasvattajaTuusulan Ratsastajat Ry, TuusulaOmistajaGrönfors Oskari, Kärsämäki, Suomi
Ennätykset2.12,0lyStartit4 0-0-0Voitto- ja sija%0% / 0%Voittosumma6 EUR
SiirtohistoriaJälkeläisluokkaJälkeläiset5 jälkeläistä
Muutamerkitty kilpailurekisteriin Helsingissä 12.1.1973
Näyttelytulokset / palkitsemiset
PvmNäyttelyPalkintoPisteetSäkäk.Lautask.Muuta
26.10.1970Lämminveristen ravihevosten näyttely HelsinkiIII149.0 cmmitat: 149 151 166 18,5
Tyypit hyvänpuoleiset, vankka lihaksikas runko, takajalat pihdissä, kuivat jalat, hyvänpuoleiset kaviot, jäykät liikkeet.
Onko tiedoissa puutteita tai korjattavaa? Jätä palaute
Nimbus
SF-389
rn s. 1965 SUN
23,3aly-24,2ly
ven
Lowe Hanover SU-08325(А)
rt s. 1957 USA
TT14,0a(3)
lv
Star's Pride US-80141
12,8ly(5) rn s. 1947 USA
Worthy Boy US-74007
16,1ly(3) trn s. 1940 USA
Volomite US-68580 16,6(3) mrn s. 1926
Warwell Worthy 16,6a(3) s. 1932
Stardrift
16,4aly trn s. 1936 USA
Mr McElwyn US-68461 TT14,1 rn s. 1921
Dillcisco 18,6a s. 1919
Linda Dean
22,3a s. 1948 USA
Dean Hanover US-71679
TT13,6ly(3) rn s. 1934 USA
Dillon Axworthy US-53323 *21,0(3) rn s. 1910
Palestrina 20,5 trn s. 1917
Rosalind
TT12,6 160 cm (arvio) s. 1933 USA
Scotland US-68146 TT14,1 m s. 1925
Alma Lee 17,5 rn s. 1925
Groza SU-010973

29,8
ven
Guron SU-04975
21,4 km s. 1937 SUN
Gedzj SU-02932
23,5 rn s. 1929 SUN
Gazavat SU-0223 22,9 km s. 1914
Ljubeznaja RU-0612 29,6 m s. 1919
Gyshpanka SU-03386
30,4 s. 1931 SUN
Giljdejets RU-0242 21,9 rn s. 1919†
Mistriss SU-02092 40,1 km s. 1922
Znatnaja Gostja SU-06301
21,3 m s. 1937 SUN
Guchnomovets SU-03092
21,7 rn 161 cm s. 1930 SUN
Giljdejets RU-0242 21,9 rn s. 1919†
Skazhena Vidjma SU-2522 49,0-42,2 km 161 cm s. 1925
Zabubennaja Golovushka SU-01758
m s. 1927 SUN
Tresk SU-0839 26,0 km s. 1915
Zabava RU-03743 rn 153 cm s. 1915
Garantija
SF-47
rn s. 1960 SUN
36,7
orlov
Bravyj SU-7320
km s. 1952 SUN
19,3
orlov
Bravurnyj SU-3937
18,9 km s. 1940 SUN
Ulov SU-2132
16,3 km 168 cm s. 1928 SUN
Lovchij SU-481 23,2 km s. 1921†
Udachnaja SU-145 27,6 s. 1920
Bandura SU-1162
m s. 1928 SUN
Barchuk SU-52 22,5 164 cm s. 1912
Barabinskaja Stepj RU-51 km s. 1918
Kurtina SU-3814
26,4 km s. 1935 SUN
Menestrelj SU-1710
21,4 km 159 cm s. 1928 SUN
Udachnyj RU-859 26,8 km s. 1916
Mazurka SU-602 52,3 km s. 1914
Kurtizanka RU-512
27,1 rn 156 cm s. 1920 RUS
Kursk RU-439 23,3 m s. 1913
Areka SU-24 37,2 rn s. 1914
Gagara SU-10960
s. 1946 SUN
25,8
orlov
Proliv SU-5686
21,7-22,0 m s. 1940 SUN
Veterok SU-158
25,0 rn s. 1915 RUS
Vij 25,2 rn s. 1909
Utrata 24,4 m s. 1903
Plotina SU-4333
24,2 m s. 1929 SUN
Staljnoj-Amulet SU-02258 23,8 mrn s. 1915
Penochka SU-2325 28,2 km s. 1921
Gondola SU-3197
21,3 km 159 cm s. 1933 SUN
Menestrelj SU-1710
21,4 km 159 cm s. 1928 SUN
Udachnyj RU-859 26,8 km s. 1916
Mazurka SU-602 52,3 km s. 1914
Gichka SU-220
25,6 km s. 1921 RUS
Vagram RU-126 26,3 rn 165 cm s. 1913
Govorushka SU-221 29,5 km 148 cm s. 1906
Lisää tälle kuva...
Lisää tälle kuva...