Kitshka | ||||||||
Rotu | Venäläinen ravihevonen | Sukupuoli | tamma | Reknro | SF-325 kilp. 319 | |||
Syntynyt | 10.3.1965 | Maa | Neuvostoliitto | Emälinja | ||||
Säkä | 160 cm | Väri | m, pti, sek nenänvarrella, mtj krjvsk & kjkot | |||||
Kasvattaja | Lokotsky Stud., Neuvostoliitto | Omistaja | Pitkänen Matti, Petäjävesi, Suomi (1969) | |||||
Ennätykset | 19,6aly-23,2ly | Startit | 20 1-0-3 | Voitto- ja sija% | 5% / 20% | Voittosumma | 2 649 EUR | |
Siirtohistoria | Neuvostoliitto > Suomi () | Jälkeläisluokka | Jälkeläiset | 7 jälkeläistä | ||||
Muuta | rekisteröity Suomessa 1967 |
Jalostusarvostelut |
Päivämäärä | Paikka | Palkinto | Pisteet | Säkäk. | Lautask. | |
---|---|---|---|---|---|---|
21.10.1969 | Helsinki | II+ | 160.00 cm | 159.00 cm | Kantakirjaustiedot |
Onko tiedoissa puutteita tai korjattavaa? Jätä palaute
Magistr SU-07718 rt s. 1954 SUN 19,6 ven | Meteorit SU-07069 rt s. 1948 SUN 20,6 ven | Kuzbass SU-04419 18,5 trn s. 1933 SUN | Zamorskoe Chudo SU-01536 20,1 rn s. 1924 SUN | Balagur RU-070 23,4 rn s. 1911 |
Zamorskaja Krasotka RU-0400 27,1 rt s. 1913 | ||||
Kabala SU-01857 30,8 rn 168 cm s. 1926 SUN | Antonij RU-042 21,0 rn s. 1911 | |||
Kartinka RU-0490 39,6 rn s. 1912 | ||||
Minuta SU-04224 22,8 rt s. 1929 SUN | Iberis SU-01595 22,7 rn s. 1923 SUN | Iris RU-0394 22,1 mrn s. 1899 | ||
Ipomeja RU-0453 - m s. 1919 | ||||
Maija SU-02011 m s. 1924 SUN | Bob Douglas SU-0125 17,4 km s. 1904 | |||
Magnolija RU-0627 - rt s. 1917 | ||||
Angara SU-08031 rt s. 1947 SUN 25,5 ven | Grabovyj Listok SU-01348 23,2 rn s. 1934 SUN | Gildeets RU-0242 21,9 rn s. 1919 RUS | Guy Bingen US-1749 22,3 trn s. 1903 | |
Pobeda - km s. 1903 | ||||
Ladnaja RU-0568 23,5 rn 150 cm s. 1919 RUS | Kudejar s. 1911 | |||
Lichinka (i. Leshij) s. 1911 | ||||
Afina SU-02805 24,6 km s. 1929 SUN | Titan RU-0826 20,7 s. 1914 RUS | Guy Bingen US-1749 22,3 trn s. 1903 | ||
Tjaga rn s. 1901 | ||||
Ara SU-01259 56,4 m s. 1923 SUN | Nadel RU-0590 m s. 1914 | |||
Aljgambra RU-034 m s. 1913 | ||||
Kichlivaja SU-012480 m s. 1956 SUN 35,5 ven | Chempion SU-07412 m 164 cm s. 1949 SUN 20,6 ven | Chizh SU-06513 21,9 rn s. 1939 SUN | Hameleon SU-04330 22,3 m s. 1931 SUN | Nalim RU-0596 22,9 m 154 cm s. 1913 |
Hat Ha RU-02616 25,6 mrn 159 cm s. 1922 | ||||
Chereda RU-02634 29,0 mrn s. 1922 RUS | Igrok RU-0384 rt s. 1917 | |||
Chechjotka RU-01171 mrn 155 cm s. 1915 | ||||
Mirgorodka SU-09562 m s. 1939 SUN | Grabovyj Listok SU-01348 23,2 rn s. 1934 SUN | Gildeets RU-0242 21,9 rn s. 1919† | ||
Ladnaja RU-0568 23,5 rn 150 cm s. 1919 | ||||
Muravushka SU-06935 rn s. 1929 SUN | ||||
Kochka SU-09320 km 157 cm s. 1946 SUN 29,4 ven | Vint SU-03487 21,0 rn 162 cm s. 1933 SUN | Bonapart RU-01114 22,7 trn 158 cm s. 1922 RUS | Brontozavr RU-0155 26,4 rn s. 1905 | |
Partija RU-0826 29,1 m s. 1906 | ||||
Vishnevka SU-01491 34,1 mrn s. 1928 SUN | Zverj RU-0361 22,2 rn s. 1912 | |||
Vinni-Vard SU-01479 32,9 mrn 156 cm s. 1923 | ||||
Kartochka SU-06465 km s. 1939 SUN | Shamilj SU-04371 21,7 km s. 1932 SUN | Zimarj SU-1393 22,8 km s. 1923 | ||
Shalunja RU-01175 23,2 km s. 1921 | ||||
Karta SU-01878 km s. 1924 SUN | Pechorin RU-0680 km s. 1913 | |||
Kuzina RU-0557 s. 1914 |
1971 | Lisää tälle kuva... |