Kompis Xabrina | ||||||||
Rotu | Shetlanninponi | Sukupuoli | tamma | Reknro | RS 4974 SE 38-00-2947 | |||
Syntynyt | 27.6.2000 | Maa | Ruotsi | Emälinja | ||||
Säkä | 104 cm | Väri | rt | |||||
Kasvattaja | Strindgård Annika, Kompis Ponnystuteri, Floby, Ruotsi | |||||||
Siirtohistoria | Jälkeläisluokka | Jälkeläiset | 4 jälkeläistä | |||||
Muuta |
Jalostusarvostelut |
Päivämäärä | Paikka | Palkinto | Pisteet | Säkäk. | Lautask. | |
---|---|---|---|---|---|---|
2003 | Ruotsi | 8-7-8-9-8=40p | Kantakirjaustiedot |
Näyttelytulokset / palkitsemiset | ||||||
Pvm | Näyttely | Palkinto | Pisteet | Säkäk. | Lautask. | Muuta |
22.9.2002 | Utställning Borås | - | 8-7-7-8-8=38p | |||
Luokittelemattomia tuloksia | ||||||
|
Onko tiedoissa puutteita tai korjattavaa? Jätä palaute
Toy RS 346 rt 103 cm s. 1993 SWE shet | Almnäs Ulex SWE 55 SH tprt 102 cm s. 1987† SWE shet | Paul v.d. Papenhoeve RS 185 rt 99 cm s. 1979 NLD | Grandioos v. Vries S. 553 HOL rt 98 cm s. 1971 NLD | Wells Fireman S. 294 HOL rt 102 cm s. 1958† |
Cora v. Mourik S. 34573 HOL rt 96 cm s. 1967 | ||||
Marijke v.h. Oranjeplein S. 23293 HOL s. 1976 NLD | Eddy-D S. 522 HOL rt 97 cm s. 1969† | |||
Frieda v. Oostvoorne S. 17310 HOL s. 1970 | ||||
Goldan Tammy RS 1200 rt 95 cm s. 1975 GBR | Sysonby Spartan SPSB 2605 rt 99 cm s. 1971 GBR | Slacks Thunderflash SPSB 1674 rt 94 cm s. 1955 | ||
Silvery Moon of Southley SPSB 6181 km 96.5 cm s. 1964 | ||||
Goldan Sabby S. 22447 HOL rt 98 cm s. 1970 GBR | Blendworth Gabriel SPSB 2008 rt 96.5 cm s. 1965 | |||
Sibella S. 22901 HOL phkko 97 cm s. 1967 | ||||
Tilla RS 2181 rt 95 cm s. 1988 SWE shet | Firth Bracken RS 120 rt 96 cm s. 1970 GBR | Fireless of Marshwood SPSB 1849 rt 90 cm s. 1960 GBR | Firebird SPSB 1440 mpäis 86 cm s. 1937 | |
Kitten of Houlland SPSB 5350 rn 91.5 cm s. 1955 | ||||
Golden Fern of Annandale SPSB 6522 rt 90 cm s. 1966 GBR | Golden Ducat of Annandale SPSB 1920 rt 93 cm s. 1960 | |||
Fetlar of Annandale SPSB 5910 m 99 cm s. 1961 | ||||
Omilla RS 2189 trn 94 cm s. 1984 SWE | Ulex v.d. Mariapeel RS 34 m 96 cm s. 1962 NLD | Spotlight of Marshwood S. 227 HOL m 100 cm s. 1953† | ||
Mies v.d. Mariapeel S. 3405 HOL m 94 cm s. 1955 | ||||
Emila RS 291 rnpäis 98 cm s. 1968 SWE | Kålltorps Emil RS 15 m 94 cm s. 1957 | |||
Kirkbride Flake RS 97 rtpäis 101 cm s. 1964† | ||||
Kompis Helga RS 1732 rt 103 cm s. 1985† SWE shet | Botvid RS 160 vrt 102 cm s. 1979† SWE shet | Bartje v. Bergharen RS 97 rtkrj 94 cm s. 1966 NLD | Thomas v. St. Rodichem S. 353 HOL m 88 cm s. 1961 NLD | Orson v. St. Rodichem S. 291 HOL mrn 99 cm s. 1957 |
Patricia v. St. Rodichem S. 5247 HOL m 92 cm s. 1958 | ||||
Willemientje v. Bergharen S. 8656 HOL rnkrj 97 cm s. 1963 NLD | Pollo v. Lunnen S. 329 HOL rtkrj 97 cm s. 1958 | |||
Pita v.h. Hoogevelde S. 5293 HOL rn 100 cm s. 1958 | ||||
Goudbloempje v. St. Johanna RS 704 rt 97 cm s. 1971 NLD | Zadonis v. Papevoort S. 404 HOL m 98 cm s. 1964 NLD | Spotlight of Marshwood S. 227 HOL m 100 cm s. 1953† | ||
Olga v. Groesbeek S. 4739 HOL s. 1957 | ||||
Whisky v.d. Hoeve S. 8767 HOL s. 1963 NLD | Oscar v. Beuningen S. 276 HOL mkm 99 cm s. 1957 | |||
Ida v.d. Puurveenseweg S. 2306 HOL s. 1952 | ||||
Frida v. Zoelen RS 453 rt 100 cm s. 1970 NLD shet | Viktor v. Maurik S. 391 HOL s. 1962 NLD | Leopold v.d. Beemster S. 239 HOL rtkrj 102 cm s. 1954 NLD | Benjamin v. Strypemonde S. 136 HOL mrnkrj 96 cm s. 1945 | |
Gerdina v.d. Mellard S. 1579 HOL m 104 cm s. 1950 | ||||
Nonna v. Maurik S. 4196 HOL s. 1956 NLD | Gradus v.d. Dalk S. 194 HOL rtkrj 91 cm s. 1950 | |||
Kamilla v. Maurik S. 2804 HOL s. 1946 | ||||
Ada v. Zoelen S. 13427 HOL rt s. 1965 NLD | Leopold v.d. Beemster S. 239 HOL rtkrj 102 cm s. 1954 NLD | Benjamin v. Strypemonde S. 136 HOL mrnkrj 96 cm s. 1945 | ||
Gerdina v.d. Mellard S. 1579 HOL m 104 cm s. 1950 | ||||
Ostria v. Zoelen S. 5210 HOL s. 1957 NLD | Kobus v. Angeren S. 235 HOL mkrjkm 100 cm s. 1953 | |||
Jarriam H. 2123 HOL |
Lisää tälle kuva... |