Voit käyttää haussa asteriskia *
Salasana unohtunut?

Limitär
RotuLämminverinen ravihevonenSukupuolitammaReknroSF-277
kilp. 248
Syntynyt11.6.1964MaaSuomiEmälinja
Säkä153 cm Värimrn, otj psk
KasvattajaKaitarannan Ravitalli, HelsinkiOmistajaSpinkkilä Kalle, Ulvila, Suomi
Ennätykset28,3Startit16 3-3-3Voitto- ja sija%19% / 56%Voittosumma1 060 FIM
SiirtohistoriaJälkeläisluokkaAJälkeläiset10 jälkeläistä
Muutamerkitty kilpailurekisteriin 1966, merkitty rekisteriin Helsingissä 22.12.1965
Jalostusarvostelut

PäivämääräPaikkaPalkintoPisteetSäkäk.Lautask. 
12.10.1973PoriC153.00 cmKantakirjaustiedot
Onko tiedoissa puutteita tai korjattavaa? Jätä palaute
Limit
SF-90
m s. 1961† SUN
16,6aly-17,0ly
ven
Tannhäuser SU-07869
rn s. 1949 SUN
17,1
ven
Talantlivyj SU-04177
17,1 rn 163 cm s. 1932 SUN
Dodyrj SU-1273
27,6 s. 1926 SUN
Barchuk RU-52 22,5 164 cm s. 1912
Danj RU-255 29,8 rn s. 1911
Taina RU-01054
25,8 rn s. 1920 RUS
Tiran RU-0825 21,5 s. 1910
Kolumbija RU-0518 29,8 rn 156 cm s. 1914
Gaiti SU-08565
18,8 km s. 1938 SUN
Gildeets RU-0242
21,9 rn s. 1919 RUS
Guy Bingen US-1749 22,3 trn s. 1903
Pobeda - km s. 1903
Gdynja SU-03209
22,6 km s. 1930 SUN
Gazavat RU-0223 22,9 km s. 1914
Gratsija RU-0288 33,9 rn s. 1918
Limfa SU-09431
km 164 cm s. 1945 SUN
22,3
ven
Feodal SU-3794
23,3 km s. 1933 SUN
Menestrelj SU-1710
21,4 km 159 cm s. 1928 SUN
Udachnyj RU-859 26,8 km s. 1916
Mazurka RU-602 52,3 km s. 1914
Fantazerka RU-2691
25,1 m s. 1922 RUS
Veterok RU-158 25,0 rn s. 1915
Fatinitsa RU-01127 rn s. 1911
Larochka SU-06623
22,0 rn s. 1935 SUN
Rok SU-04068
21,3 rn 163 cm s. 1929 SUN
Bonapart RU-0136 21,4 m s. 1912
Rysj RU-0983 23,0 trn s. 1910
Laba SU-01934
37,5 km s. 1925 SUN
Mark Avrelij RU-0535 26,0 km 156 cm s. 1914
Lenga RU-0590 29,9 m 156 cm s. 1911
Golubka
SF-13
m 156 cm s. 1958 SUN
28,3
orlov
Bajard SU-7272
prn s. 1952 SUN
25,7
orlov
Bravurnyj SU-3937
18,9 km s. 1940 SUN
Ulov SU-2132
16,3 km 168 cm s. 1928 SUN
Lovchij RU-481 23,2 km s. 1921†
Udachnaja RU-145 27,6 s. 1920
Bandura SU-1162
m s. 1928 SUN
Barchuk RU-52 22,5 164 cm s. 1912
Barabinskaja Stepj RU-51 km s. 1918
Pravdivaja SU-4385
21,7 rt s. 1934 SUN
Kartjozhnik SU-1467
25,9 s. 1927 SUN
Barchuk RU-52 22,5 164 cm s. 1912
Karta RU-422 27,1 km s. 1917
Prytj SU-2411
28,8 s. 1927 SUN
Veterok RU-158 25,0 rn s. 1915
Pskovitjanka RU-837 rn s. 1917
Gostja SU-5506
km 155 cm s. 1944 SUN
27,1
orlov
Episod SU-3867
19,6 m s. 1936 SUN
Voin RU-185
24,5 km 156 cm s. 1918 RUS
Ptenets 26,0 km s. 1907
Vojna 32,3 km s. 1909
Estonija SU-2766
31,1 m s. 1927 SUN
Elborus RU-931 21,5 m 159 cm s. 1911
Serbija RU-904 32,0 km s. 1915
Gnevnaja SU-5478
km s. 1939 SUN
Linj SU-3191
32,5 km s. 1935 SUN
Udachnyj RU-859 26,8 km s. 1916
Ljamka SU-4004 km s. 1930
Gichka RU-220
25,6 km s. 1921 SUN
Vagram RU-126 26,3 rn 165 cm s. 1913
Govorushka RU-221 29,5 km 148 cm s. 1906
Lisää tälle kuva...
Lisää tälle kuva...