Voit käyttää haussa asteriskia *
Salasana unohtunut?

Sukuposti on mukana Hevoset 2020-messuilla 4.-5.4.2019!

Pilmingutt
RotuKylmäverinen ravuriSukupuolioriReknroN-38083
Syntynyt1975MaaNorjaEmälinja
SäkäVärimrn
KasvattajaHelgestad Ole, NorjaOmistaja
Ennätykset23,7a-25,1StartitVoitto- ja sija%Voittosumma2 363 408 NOK
SiirtohistoriaJälkeläisluokkaJälkeläiset75 jälkeläistä
Muuta
Saavutuksia (18 kpl)
1983Svensk-Norska Kallblodslandskampen (3.), Trøndelagspokalen (1.)
1984Norsk Mesterskap for kaldblods (1.), Svensk-Norska Kallblodslandskampen (2.), Vintilla-travet (1.), Kylmäveristen Pohjoismaiden Mestaruus (3.), Trøndelagspokalen (3.)
1985Norsk Mesterskap for kaldblods (2.), Kylmäveristen Pohjoismaiden Mestaruus (2.), Vintilla-travet (1.), Trøndelagspokalen (2.)
1986Foruspokalen / Gaute Gudmestads Æresløp (1.)
1987Elitkampen (3.)
1988Jacob Meyers pokalløp (3.)
1990Jacob Meyers pokalløp (1.), Gullsprint / TGN-sprinten / Alm Svartens Æresløp (2.), Svensk-Norska Kallblodslandskampen (2.), Norsk Mesterskap for kaldblods (3.)
Onko tiedoissa puutteita tai korjattavaa? Jätä palaute
Pilmin
N-32177
rn 152 cm s. 1970 NOR
30,7
kvr
Jahn Piril N-25936
rn 157 cm s. 1960 NOR
27,1
kvr
Jahn Sjur N-22608
35,6 rn 163 cm s. 1954 NOR
Steggbest N-17992
29,3 mrn 152 cm s. 1947 NOR
Stegg N-8200 34,4 mrn s. 1937
Grasiøs N-12671 vrn s. 1941
Ljønna N-17993
vrn s. 1948 NOR
Ljønar N-9224 43,0 rn s. 1938
Grasiøs N-12671 vrn s. 1941
Aareskjolds Flicka N-18245
m s. 1948 NOR
Drivar N-9430
41,3 m s. 1941 NOR
Bausen N-1774 37,6 mrn s. 1930
Torina N-1503 42,7 m s. 1931
Aareskjold-Sussi N-5509
44,0 m s. 1935 NOR
Salomon N-3 38,3ke trn s. 1920
Åreskjold-Klara N-1772 m s. 1925
Mindi N-23454
vrn s. 1956 NOR
42,3
kvr
Mindin N-11964
35,4 rn s. 1942 NOR
Stjerneprins N-3192
37,5 rn s. 1931 NOR
Dalegutten N-449 43,2 mrn s. 1914
Raua D.10909 prt s. 1922
Minda N-5252
37,0 trn 165 cm s. 1935 NOR
Atlas N-770 36,0 vrn s. 1928
Kvelle-Guri N-572 52,5 m 157 cm s. 1920
Toftestjerna N-8990
36,4 trn s. 1939 NOR
Toftegubben N-2139
34,5 trn s. 1932 NOR
Gorm N-647 trn s. 1925
Fjæra (s.1916) m s. 1916
Gubben Sylfiden N-655
46,8ke m s. 1927 NOR
Salomon N-3 38,3ke trn s. 1920
Tullik N-71 56,4 m s. 1921
Raufly
N-25613
rn s. 1960 NOR
32,4
kvr
Årnseth Rauen N-19707
prt s. 1949 NOR
30,8
kvr
Remnor N-14915
39,6 m s. 1943 NOR
Remin N-6659
37,2 m s. 1937 NOR
Andøl Gyller N-466 38,7ke rn s. 1926
Rebekka D.10525 m s. 1920
Vangne-Nora N-10082
43,6 prt s. 1938 NOR
Vangne N-764 2.23,3ke prt s. 1926
Faara-Jenta N-5757 49,4 trn s. 1928
Anny Margrete N-11188
vrn s. 1938 NOR
Skaril N-1282
41,9 rn s. 1929 NOR
Gelmin N-208 38,2ke rn s. 1920
Eva D.9545 trn s. 1922
Ulnare N-3205
rn s. 1931 NOR
Hildar D.1278 rn s. 1927
Bruna (s.1919) rn s. 1919
Helmindokka N-20854
rn s. 1949 NOR
39,1ly
kvr
Stegg N-8200
34,4 mrn s. 1937 NOR
Trygve N-139
43,2 rn s. 1921 NOR
Høgnar D.1208 45,0 trn s. 1913
Freia D.5446 prt s. 1910
Dalterna II N-201
44,8 mrn 161 cm s. 1926 NOR
Baus (s.1915) 43,2 s. 1915
Dalterna D.5645 46,0 m s. 1911
Helminraua N-10761
37,9
Helmin N-5743
44,9 prt s. 1935 NOR
Trøndergutten N-15 42,4 rt s. 1925
Letta N-7927 m s. 1927
Blesa -
s. 1931 NOR
Birting - s. 1917
 
PilminguttLisää tälle kuva...
Lisää tälle kuva...
Kaikki kuvat (1 kpl)