Voit käyttää haussa asteriskia *
Salasana unohtunut?

 
Criterium des 4 ans 1995 -
Ranskan 4-vuotiaiden Kriterium

Tulokset

SijaHevonenOhjastaja 
1.Jean Etienne Dubois17,6
2.Bertrand Lefevre17,6
3.Jean Pierre Dubois17,8

Kilpailun kunniataulukko

VuosiPaikkakuntaVoittajaOhjastaja 1. palkintoKuvia
Uriel V
Roger Ceran Maillard30,0
Vassal
Theodor Monsieur29,5
Amarante V
M. Gougeon29,9
Bravade II
Paul Viel29,9
Cajoleuse B
Dessauze31,5
Depeche Toi V
Auvray31,7
Enfant de Troupe F-1191
A. Gypteau28,9
Emblème Royal
Begou28,9
Fakir V
M. Pelbarg32,4
Grippeminaud
A. Tamberi28,5
Hernani III F-3960
F. Riaud30,4
Idéal Normand
E. Neveux29,2
Junior du Verdier
R. Geenens26,0
Kozyr
Roger Ceran Maillard27,6
Lord Williams F-1410
R. Geenens27,8
Mastic
Th. Vanlandeghem25,9
Néron M
H. Masson26,7
Oviedo II
Raoul Simonard32,8
Premier Mars B.A.910
J. Bertho29,4
Quarantaine
E. Neveux29,5
Ribécourt III
Jonel Chyriacos28,0
Sa Bourbonnaise F-4007
Jonel Chyriacos28,3
Tamisot
Jonel Chyriacos26,8
Ussy
Raoul Simonard26,7
Varus
Roger Ceran Maillard26,7
Abd El Krim D
Jan Kruithof27,2
Bleinheim
Charlie Mills23,9
Chambon
Charlie Mills23,0
Dumbéa II
Raoul Simonard23,8
Élope F-518
Charlie Mills24,9
Foreign Office
M. Perlbarg23,7
Gelinotte
Charlie Mills23,0
Hortansia VII
A. Deheegher22,7
Idumée (s.1952)
Roger Ceran Maillard22,8
Jamin F-693
Jean Riaud21,9
Kimono Royal
Charlie Mills21,7
Liebelei
L. Mellette23,1
Mick d'Angerieux
Ed Berger21,9
Nautilus G
M Manfredi21,5
Osembe
R. Aveline21,0
Pont L'Eveque
M. Perlbarg21,3
Quioco F-4867
Marcel Gougeon22,0
Roquepine F-5385
Henri Levesque22,5
Sans Atout II
Henri Levesque22,1
Toscan
Michel Marcel Gougeon20,6
Upsalin
Henri Levesque21,2
Vaccares II F-5539
Henri Levesque19,0
Armenie
R. Aveline19,2
Beau Rivage
Gerard Mascle18,8
Casdar
Jean Claude Hallais19,1
Dor
Jean Mary18,2
Espoir de Sée
Alain Houssin20,7
Fakir du Vivier F-71-5500
Michel Marcel Gougeon20,9
Gars de Fontaine
Pierre Levasseur20,8
Hadol du Vivier F-5496
Jean Rene Gougeon20,8
Ideal du Gazeau F-5860
Eugene Lefevre20,9
Jorky F-020309-K
Leopold Verroken20,8
Kapulco
Jean Lesne19,6
Lancon F-073043-C
Ali Hawas19,4
Marco Bonheur
Jean Claude Hallais18,5
Nodesso
Bernard Bedeloup18,4
Oeillet du Corta
Michel Roussel18,7
Passionnant F-816683
Michel Roussel18,5
Quadrophénio F-8290641
Ulf Nordin18,2
Ruanito D'Arc
Ulf Nordin16,5
Sancho Pança
Joel Hallais16,8
Tenor de Baune
Jean Baptiste Bossuet16,5
Ursulo de Crouay
Joel Hallais17,0
Verdict Gédé
Jean Claude Hallais16,5
Artiste du But
Nicolas Roussel16,0
Buvetier d'Aunou
Jean Pierre Dubois17,3
Cygnus d'Odyssee F-90687816
Jean Philippe Dubois15,1
Défi d'Aunou US-K-8050
Jean Etienne Dubois17,6
Extrême Dream
Anders Lindqvist15,4
Fleuron Perrine F-931235
Jean Baptiste Bossuet15,5
Général du Pommeau
Jules Lepennetier15,8
Hermes Perrine
Jean Baptiste Bossuet15,4
Ipson de Mormal
Ulf Nordin15,3
Jasmin de Flore
Jean Michel Bazire15,4
Koréan
Jean Michel Bazire14,7
Lulo Josselyn F-99-374725
Thierry Duvaldestin13,8
Memphis du Rib
Jean Loic Claude Dersoir15,2
Nikita du Rib
Jean Loic Claude Dersoir13,0
Orlando Vici
Jean Michel Bazire14,2
Pirogue Jenilou
Bernard Piton13,1
Quaro
Jean-Michel Bazire13,3
Rolling d'Héripré
Christophe Martens12,8
Speedy Blue
Yves Dreux13,1
Vincennes, PariisiTimoko
Richard Westerink12,7120 000 EUR
Vincennes, PariisiUnique Quick
Franck Leblanc12,9120 000 EUR
Vincennes, PariisiVoltigeur de Myrt
Dominik Locqueneux13,0120 000 EUR
Vincennes, PariisiAkim du Cap Vert
Franck Anne11,8108 000 EUR