Voit käyttää haussa asteriskia *
Salasana unohtunut?
Suomenhevosten estemestaruus, Korpilahti 25.7.2020 - 26.7.2020
1. osakilpailu: 110 cm, arv. AM5
2. osakilpailu: 110 + 120 cm. Kaksi kierrosta A.1.0 + A.1.0
8 lähtöä.

Tulokset

SijaHevonenOhjastaja 
1.Marja Tetri-Rantanen1,5 vp
2.Linda Yli-Ketelä2 vp
3.Päivi Strandén6,5 vp
4.Aurora Tainio9 vp
5.Heidi Mäkinen12 vp
6.Linnea Haukilehto15,5 vp
7.Veera Peltokangas18,5 vp

Kilpailun kunniataulukko

VuosiPaikkakuntaVoittajaOhjastaja 1. palkintoKuvia
Pokeri
Kristina Jungfelt
Heli kilp. 5/1968
Veikko Heikkilä
Heli kilp. 5/1968
Veikko Heikkilä
Heli kilp. 5/1968
Veikko Heikkilä
Seilinpoika
Pekka Larsen
Seilinpoika
Pekka Larsen
Karolain 1472-75R
Marja Nieminen
Atsi 1012-74R H
Heikki Haapala
Veli 1401-77
Kati Alanen
Riku
Carina Nyholm
Säppi 1303-75
Lea Peura
Veli-Pili kilp. 161981
Seppo Laine
Veli-Pili kilp. 161981
Seppo Laine
Veli-Pili kilp. 161981
Seppo Laine
Merri 1591-82R
Arto Vahtera
Olve 1659-84R
Arto Vahtera
Olve 1659-84R
Arto Vahtera
Olve 1659-84R
Arto Vahtera
Matsi 1583-82R
Susanna Lindfors
Samuli 2083-86R
Arto Vahtera
Samuli 2083-86R
Arto Vahtera
NiinisaloVihteli 1467-81
Esko Muttonen
Samuli 2083-86R
Minna Heinonen
NiinisaloRiutan Veto 1259-85
Jasmin Kuittinen
NiinisaloAuran-Vire 2173-88R
Susanna Lindfors
NiinisaloTuli-Ajatus 2395-84
Susanna Karikivi
Niinisalo Pellervo 1111-89R Valio
Minna Nikmo
Kalajoki Pellervo 1111-89R Valio
Minna Nikmo
Ylistaro Pellervo 1111-89R Valio
Minna Nikmo
YlistaroPellervo 1111-89R Valio
Minna Nikmo1 kpl
YpäjäMikkerin Mahti 1122-91
Anna Rämö
YlistaroLoisker 2019-95
Johanna Sokka
Ypäjä Tinurin Tatu 1694-94
Sanna Iso-Antila
SeinäjokiPantse R 1792-90
Noora Erkkilä
Ypäjä Ponuveikko 1475-95R
Maiju Mallat
Muurame Ponuveikko 1475-95R
Maiju Mallat
YpäjäHilton Jäpä 1224-01
Salla Varenti2 kpl
HelsinkiHumeli 2541-98
Anniina Anttila
YpäjäSirun Oliver 1309-03R
Maija-Riikka Pellikka
KalajokiK.P. Sampo 1575-02
Laura Niinimäki
YpäjäHoppunen 1488-01
Irina Kokko
Tuuri, AlavusRaisuvi 1398-04R
Taru Hämäläinen5 kpl
YpäjäK.P. Sampo 1575-02
Laura Niinimäki11 kpl
Tuuri, AlavusNiisun Nestori 1905-07R
Marja Tetri-Rantanen4,5 vp
YpäjäNiisun Nestori 1905-07R
Marja Tetri-Rantanen0,5 vp6 kpl
AlahärmäRannan Ruhtinas 246001S00091791
Linda Yli-Ketelä4,5 vp3 kpl
YpäjäVarssi 1645-08
Jonna Pajala10,5 vp
KorpilahtiNiisun Nestori 1905-07R
Marja Tetri-Rantanen1,5 vp
YpäjäÄänenkantaja 246001S00111350
Liisa Sassi-Päkkilä5 vp8 kpl