A.S. Umberto 161 SH | II (FIN) | | | | |
Alice v. Boven Boukoul 722 SH | II, Champion veteraani (FIN) | | | | jälkeläisryhmä hopeaa |
Allgunnens Zerke P01-1407 | II (FIN) | | | | |
Allihuupan Garat P07-1094 | II (FIN) | | | | |
Allihuupan Hulabaloo P05-1072 | II (FIN) | | | | |
Almnäs Gabriella 1099 SH | I, Champion tamma, BIS (FIN) | | | | Paras varsaton tamma |
Almnäs Leading Lady P00-1493 | II, Champion tamma (FIN) | | | | Paras minitamma |
Anna's Hero P05-1247 | II (FIN) | | | | |
Apollio P93-1101 | II (FIN) | | | | |
Ariel II 752006038991491 | II (FIN) | | | | |
Bravur SWE P96-1399 | III (FIN) | | | | |
Bredan Gulliver 168 SH | II (FIN) | | | | Paras nuori ori |
Canna's Alice P08-1313 | II (FIN) | | | | |
Canna's Brownie 246001H00091170 | II (FIN) | | | | |
Emelia P04-1016 | II (FIN) | | | | |
Ghost of Langen P07-1559 | III (FIN) | | | | |
Erittäin hyvä, kaunis pää, hyvä ylälinja, runko ja lautanen, riittävä luusto, käynti lyhyttä, takaa jäykkää, levittää takaa, ravaa edestä aktiivisesti, takaa voimaton.
|
Hefaistos 34 SH | II (FIN) | | | | |
Hetino P99-1404 | II (FIN) | | | | |
Junibackens Fia 1139 SH | I, Champion nuori, BIS3 (FIN) | | | | Paras nuori tamma |
Junibackens Martini 98 SH | I, Champion ori, BIS2 (FIN) | | | | |
Junibackens Rachmaninov P04-1503 | I (FIN) | | | | |
Kanervakallion Roope P07-1365 | III (FIN) | | | | |
Kaskad P02-1403 | I (FIN) | | | | |
Kitos P02-1396 | III (FIN) | | | | |
Kotimäen Galena 1452 SH | II, Champion varsa (FIN) | | | | |
Kotimäen Kleopatra P07-1342 | II (FIN) | | | | |
Kotimäen Quesera 1307 SH | II (FIN) | | | | |
Lupito P05-1316 | II (FIN) | | | | |
Millbays Myntton P04-1082 | II (FIN) | | | | |
Niittykorven Belle P07-1531 | III (FIN) | | | | |
Ozzi Pimpernell P03-1368 | II (FIN) | | | | |
Pineriver's Miss Michigan 1413 SH | I, Reserve Champion nuori (FIN) | | | | |
Qulla 1298 SH | I (FIN) | | | | |
RP-Quitarock P06-1250 | II (FIN) | | | | |
Sabatini v. Stepelo 1078 SH | I (FIN) | | | | Paras varsallinen tamma, Res-CH tamma |
Sonnet v. Stepelo 1079 SH | II (FIN) | | | | |
Stromboli of Langen P07-1343 | III (FIN) | | | | |
Veggerbys Loch Morie 144 SH | II (FIN) | | | | |
Vivietta Marie P08-1344 | II (FIN) | | | | |
Wasaborg's Muffin 246001H00092130 | II (FIN) | | | | |
Wendela v.d. Luchieshof 528009051118072 | II (FIN) | | | | |
Weston Atom P05-1025 | II, Champion ori (FIN) | | | | Paras miniori |
Yazmine of Langen P07-1302 | III (FIN) | | | | |
Zenza 934 SH | II (FIN) | | | | |