Aarteen Jenni 1344 SH | II (FIN) | | | | |
Berghälls Lovely Heart 1664 SH | II (FIN) | | | | |
Birchhill Eaglet 83 SH | I, LV (FIN) | | | | |
Birchwood Small Wonder P93-1537 | I, LV (FIN) | | | | CH-mini |
Björkåsens Pelé 752006038030298 | II (FIN) | | | | |
Bonbon's Chico P08-1172 | II, LV (FIN) | | | | Paras Suomessa syntynyt mini |
Brigatin Big Boss 351 SH | II, LV, Champion varsa (FIN) | | | | |
Brigatin Linda Rosette 1569 SH | II (FIN) | | | | |
Castanja Carpe Diem 246001H00161092 | III (FIN) | | | | |
Castanja Neverending Dream 246001H00141550 | II (FIN) | | | | |
Castanja Precious Pearl 1660 SH | II (FIN) | | | | |
Dance Our Tears Away 1611 SH | II (FIN) | | | | |
Dust Mane 221 SH | I, LV, Champion ori/ruuna (FIN) | | | | |
Fieldhill Nameless 246001H00161248 | II (FIN) | | | | |
Fruitbat P04-1520 | II (FIN) | | | | |
Great Finn Moneyshine 246001H00151091 | II (FIN) | | | | |
Ibin Kerttuli 246001H00161199 | I (FIN) | | | | |
Kaunisrannan Gigolo 246001H00111332 | II (FIN) | | | | |
Kaunisrannan Philippa 246001H00161439 | I (FIN) | | | | |
Kille Lu Art P08-1310 | I, LV, Reserve Champion ori/ruuna (FIN) | | | | |
Knuuttilan Iivari 269 SH | II (FIN) | | | | |
Kotikolon Timantti 1518 SH | I, LV, Reserve Champion nuori, BIS3 (FIN) | | | | |
Lelun Rinssi 246001H00151161 | II (FIN) | | | | |
Little Mermaid 246001H00121293 | II (FIN) | | | | |
Nosette 1284 SH | I, LV (FIN) | | | | |
Olkijoen Osmo 246001H00121104 | III (FIN) | | | | |
Pikkuvirran Helluntaiheila 246001H00151133 | II (FIN) | | | | |
Pirttirannan Iisa 1500 SH | II (FIN) | | | | |
Pixus 1323 SH | II (FIN) | | | | |
Promisehill Rock Rose 1551 SH | I (FIN) | | | | |
Ravijärven Fancy 246001H00161599 | II (FIN) | | | | |
Sammalisen Iisakki 246001H00111550 | II (FIN) | | | | |
Sammalisen Iivo 246001H00141146 | II (FIN) | | | | |
Sammalisen Katriina 1523 SH | I (FIN) | | | | |
Sammalisen Klarissa 1416 SH | I, LV, Champion tamma, BIS (FIN) | | | | Paras Suomessa syntynyt standardi |
Sammalisen Kristoffer 246001H00141145 | II, LV (FIN) | | | | |
Something Else 246001H00151115 | II (FIN) | | | | |
Specific's Magic 321 SH | I, LV, Champion nuori ori (FIN) | | | | |
Tsunami Dust 246001H00161068 | II, LV (FIN) | | | | |
Usvaniityn Herttuli 246001H00151424 | II (FIN) | | | | |
Usvaniityn Hillevi 1205 SH | I (FIN) | | | | |
Usvaniityn Jasper 246001H00111128 | II (FIN) | | | | |
Usvaniityn Jippu 1371 SH | II (FIN) | | | | |
Usvaniityn Julianna 1600 SH | I, LV, Champion nuori tamma, Champion nuori, BIS2 (FIN) | | | | |
Usvaniityn Taika 246001H00161141 | I (FIN) | | | | |
Usvaniityn Tessa 246001H00151061 | I, LV (FIN) | | | | |
Wenla 891 SH | I, LV, Champion veteraani (FIN) | | | | |
Wild Mane 246001H00161128 | II (FIN) | | | | |